UNOSTAR DS

Tanečný klub UNOSTAR vznikol 25.11.1999. Venujeme sa modernému tancu v štýle disco tanca, jazzového, muzikálového a hip-hopu. Ročne máme viac ako 150 vystúpení komerčného charakteru (televízia, diskotéky, plesy, spoločenské večierky, firemné akcie, prezentačné akcie , tanečné módne prehliadky ,otváranie autosalónov, spolupráca so známymi spevákmi......) Dvakrát ročne sa predstavíme vo viac ako dvojhodinovom kvalitnom tanečnom programe. Podporujeme aj benefičné akcie a spolupracujeme so zahraničnými tanečnými lektormi. Našu krajinu reprezentujeme na tanečných súťažiach, a to nielen doma, ale aj v zahraničí.
Vo veľkej miere sa venujeme rozvoju mladých talentov. Máme 200 člennú mládežnícku základňu vedenú pod názvom TS UNOTEENS. Títo mládežníci nás úspešne reprezentujú na tanečných súťažiach aj v zahraničí, kde na tohtoročných Majstrovstvách Európy získali tri tituly Majstrov Európy v modernom tanci a na Majstrovstvách Európy v roku 2004 získali titul 2.vícemajster Európy.
Každoročne usporadúvame tanečné sústredenia, ktoré sú určené aj pre širokú verejnosť

Tanečný klub UNOSTAR vznikol 25.11.1999. Dnes reflektuje pod názvom UNOSTAR DS.Venuje sa modernému tancu v štýle street dance.
UNOSTAR DS ponúka kvalitné tanečné komerčné vystúpenia pre rôzne typy spoločenských akcií a takisto klientom ponúka tanečné choreografie vytvorené na mieru a konkrétnu tému akcie,...(televízia, diskotéky, plesy, spoločenské večierky, firemné akcie, prezentačné akcie , tanečné módne prehliadky ,otváranie autosalónov, spolupráca so známymi spevákmi...)
UNOSTAR DS sa dvakrát ročne predstavuje v kvalitnom celovečernom tanečnom programe,v ktorom predstavuje všetky vekové kategórie tanečnej školy vo veľkolepej tanečnej a svetelno-efektovej show. Podporuje benefičné akcie a spolupracujeme so zahraničnými tanečnými lektormi. Slovensko reprezentuje na tanečných súťažiach, a to nielen doma, ale aj v zahraničí.
Počas každého školského roka organizuje tanečné workshopy, a sústredenia kde za pomoci špičkových zahraničných a tuzemských lektorov zabezpečuje doplňujúcu výuku pre tanečníkov USDS. 
Vo veľkej miere sa venuje rozvoju mladých talentov. UNOSTAR Dance Studio mávyše 300 člennú teenagerskú základňu.. Títo teenageri nás úspešne reprezentujú na tanečných súťažiach na Slovensku a v zahraničí.
Unostar dance studio je držiteľom viacerých ocenení v rámci Sveta, Európy ako aj Slovenska.Aj tohto roku sa stalo najúspešnejším účastníkom v rámci Čiech a Slovenska na MS v Bochume ako aj ME v RIMINI v kategórii HIP HOP DUO kde spomedzi 100-ky účastníkov získalo nádherné 10. a 19. miesto.

 

 

CHOREOGRAFIE A VYSTÚPENIA
 

 

PROFI TEAM USDS/dospelí/
 

***BLADE

/hellowen show/

 


***NA GOLFE

/funny show, zmes štýlov funky, b-boy,old school/

 


***WHITE RETRO PARTY

/street show, live spev - rapp Helico/

 


***JACKSONS "5"

/show of the "1960"/

 

***POMÁDA 

/muzikál, live spev I-Key-s/***CAN CAN

/funny party, kabaret v štýle "can can"/***ALL THE "JAZZ" 

/show v štýle jazz/


 

***FUNKY

/thats all..."funky"/

 
 

***IN BLACK

/komerčná show/ 

 
 

ZOMBIES

/street-hellowen show /

 

SEXY BACK

/show s štýle street and jazz/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROFI TEAM USDS/deti/ 

***DANCE MACHINE

/street show/

 

***FUNNY ZOMBIES

/street show/

 

***STARS of USDS

/street show/

 

 
 

 

FOTOGALÉRIA